Česká unie sportu Mělník ve spolupráci s partnerskými městy Kralupy nad Vltavou, Neratovice a Mělník uspořádala v kulturním domě Vltava v Kralupech slavnostní vyhlášení ankety Sportovec Mělnicka za rok 2021.

Do ankety s mnohaletou tradicí své sportovce, trenéry a funkcionáře nominovaly sportovní kluby z celého regionu. Ze zhruba šedesáti zaslaných nominací vzniklo na základě hlasování pořadatelů a zástupců partnerských měst konečné pořadí v deseti vyhlášených kategoriích. Moderování slavnostního večera se  zhostil Radek Šilhan a ceny nejlepším předali zástupci partnerských subjektů.

Kategorie nejlepšího sportovec Mělnicka za rok 2021 

  1. Walterová Anna.                 taekwondo                Taekwondo Hansoo WTF
  2. Kočí Filip                             box                              SK Boxing Neratovice 
  3. Kotoučová Barbora            dálkové plavání          Neratovický plavecký klub
  4. Polidorová Linda                vodní lyžování            WSK TJ Neratovice 
  5. Tuháček Zdeněk                  silový trojboj              TJ Kralupy    
  6. Novák Marek                        judo                            TJ Kralupy 
  7. Vegrichtová Denisa             jezdectví                    Jezdecký klub Mělník           
  8. Vokoun Jiří                           futsal                          SK Olympik Mělník
  9. Šnajdr Matěj                         box                             SK Box Mělník
  10. Kořínek Martin                     plavání                       TJ Kralupy

Kategorie nejlepší talent za rok 2021:

  1. Kmentová Klaudie               vodní lyžování            WSK TJ Neratovice
  2. Dítětová Tereza                    jachting                       TJ Neratovice 
  3. Sovová Rozálie                    jezdectví                     Jezdecký klub Mělník 

Kategorie nejlepší sportovní kolektiv dospělých 2021:

Družstvo mužů                                 fotbal                          FK Neratovice – Byškovice

Kategorie nejlepší sportovní kolektiv mládeže 2021:

Družstvo přípravky                         atletika                       TJ Neratovice

Síň slávy 2021:

Chytrá Lucie                                    judo                            TJ Kralupy 

Zasloužilý funkcionář 2021:

Šenkýř Ivan                                                                         TJ Neratovice

Nejlepší krajánek 2021:

Pazderová Adéla                              házená                       DHK Baník Most

Nejlepší trenér 2021:

Kalabis Jan                                       futsal                          SK Olympik Mělník

Handicapovaný sportovec 2021:

Centner Jakub                                 taekwondo                 Taekwondo WTF Hansoo

Kategorie Fair Play 2021:

Walterová Benešová Bára               taekwondo                 Taekwondo WTF Hansoo